Myingilizce TEOG Denemeleri

Myİngilizce. Net TEOG Denemeleri

myingilizce-teog-kapak

 

Myingilizce.net olarak sizlere yepyeni bir hizmet sunuyoruz. Öğretmenlerimizin fotokopi işiyle uğraşmasına son.. Tamamen Orjinal Sorularla, öğrencilerin öğrenmesini hedefleyen yaklaşımla hazırlanmış İngilizce Denemeleri…
Devamını Oku

TEOG İngilizce Deneme Sınavları

TEOG İngilizce Deneme Sınavları
Myingilizce.net olarak İngilizce öğretmenlerimize ve İngilizce öğrenenlere destek olmaya devam ediyoruz. 28-29 Kasım 2014 tarihinde yapılacak Merkezi Sistem Ortak Yazılı Sınavlara sitemizdeki TEOG Atölyesiyle katkıda bulunuyoruz. Deneme sınavları için lütfen devamını okuyunuz..
Devamını Oku

Madalya-Kupa – Başarıları Taçlandıran Site

Başarının ödüllendirildiği çeşitli dallarda gösterdiğiniz emek ve çabalarınız taçlandırıldığı madalya-kupa.com sitesi sizlere hizmet vermektedir. Başarınızın takdir edilip ödüllendirilmesi artık çok kolay. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup siparişe başlamak. Kupa, madalyon, okuma bayramı madalyası, plaket, rozet vb. çeşitli kategorilerimizle istediğiniz her alanda ödüllendirilmek sizin de hakkınız. En ucuz madalya fiyatlarıyla madalyon yaptırarak spor alanındaki gençlerimizin başarıları somutlaştırabilirsiniz. Böylece sporcularımızı teşvik ederek başarılarının arttırılması motivasyonun sağlanması madalya-kupa.com ile mümkün. Bütün spor dallarında madalya imalatı yapmaktayız . Firmamız size özel madalya tasarımları da sunmaktadır. Her türlü ayrıntıyı düşünerek kendimizi geliştirmeyi sizlere karşı sorumluluk bilmekteyiz. Özel figürlere sahip futbol, tenis ,yüzme, voleybol gibi alanlarda kupalarla daha da kişiselleştirerek daha etkileyici hale getirdik. En uygun kupa ve madalya fiyatlarımızla hak edilen başarının sizlere en kaliteli şekilde sunmaktayız. En özel günlerinizi hatırlamak ölümsüzleştirmek gerekir. Mezuniyet, anneler, babalar, öğretmenler, sevgililer günü gibi özel anlarınızı plaketlerimizle sembolleştirebilirsiniz. İsteğe göre kristal ,cam ,kadife , deri, ahşap plaketlerimizle sizlere çeşitlilik sağlamaktayız. En uygun plaket fiyatlarımızla da istediğiniz her özellikteki niteliklere sahip plaket yaptırmak bu kadar kolay. Madalya-kupa.com ekibi olarak çocuklarımızın başarılarını da unutmadık. Onların karne günleri ,okuma bayramları gibi başarılarını , çocuklarımıza zarar vermeyecek malzemelerden hazırlanarak ürettiğimiz okuma bayramı madalyaları da mevcuttur. Çocuklarımızın başarılarını , eğitimlerinin en temel zamanlarından itibaren ödüllendirerek onları teşvik ederek daha büyük başarılara imza atmalarını sağlamalıyız. Okuma bayramı madalyalarını resimli yaparak da daha dikkat çekici hale getirerek sizlere sunmaktayız. Bütün bu değerleri ,anlamlı kılmak için tek yapmanız gereken madalya-kupa.com sitesine tıklayarak güvenilir bir alışverişe başlayabilirsiniz.

2. Dönem (28-29 Nisan) İngilizce TEOG Sınavı Konuları

Bu yıl ilk kez ortaöğretime geçişte uygulanan sistemle öğrenciler 1. dönem ve ikinci dönem olmak üzere TEOG adı verilen sınavlara girecekler. TEOG sınavları Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, İngilizce, Sosyal Bilgiler ve Din Kültürü derslerinden yapılıyor. 2. Dönem yapılacak sınavın tarihi ise 28 – 29 Nisan 2014. TEOG sınavlarında hangi konulardan soru çıkacağı merak konusu, hem öğrencilerin sınava hazırlanmasında hem de öğretmenlerin derslerini işlemesi konusunda yardımcı olacak listeyi görmek için tıklayınız.

Devamını Oku

TEOG İngilizce Mazeret Sınavı Soruları ve Cevapları

TEOG İngilizce Mazeret Sınavı Soruları ve Cevapları

meb-logo

Milli Eğitim Bakanlığı 28 ve 29 Kasım tarihlerinde yapılan sınava giremeyen ve mazeretini bildiren öğrenciler için 14-15 Aralık tarihlerinde sınav yaptı.  20 soru sorulan sınav 40 dakika sürdü. Sınavlara Türkiye genelinde 46 bine yakın öğrenci başvuru yaptı.

Devamını Oku