Hakkında

Myingilizce İngilizce Eğitim Kaynak Pratik Sitesi

Türkiyenin en iyi ve en büyük ücretsiz ingilizce kaynak sitesi Myingilizce.Net sitesini de bünyesinde barındıran bir siteler topluluğudur. İngilizce Eğitimine yön veriyoruz.  Hergün binlerce kişi sitelerimizi ziyaret ediyor.

Myİngilizce.Net – Türkiyenin En Güncel, En Büyük Ücretsiz Kaynak ve Dosya Paylaşım Forumu – 2006 yılında myingilizce adıyla ücretsiz bir isimle kurulan sitemiz daha sonra myingilizce.com adresinde ve 2010 yılından itibaren de myingilizce.net adıyla yayınlarına devam etmiştir. Şuan sitemize kayıtlı 190 binden fazla kullanıcı vardır.

İngilizceSınıfı.Net – Çocuklar için Eğlenceli İngilizce – 2007 yılında ingilizce derslerini daha etkin bir şekilde anlatmak amacıyla kurduğumuz sitemizde şuan İngilizce çocuk şarkıları, eğlenceli İngilizce Videolar başta olmak üzere ingilizce konu anlatımları da vardır.

MyDizi.Net – Yabancı Dizi İzleme Sitesi – 2007 yılında ingilizce derslerini daha etkin bir şekilde anlatmak amacıyla kurduğumuz sitemizde şuan İngilizce çocuk şarkıları, eğlenceli İngilizce Videolar başta olmak üzere ingilizce konu anlatımları da vardır.

İngilizceOyun.Net – İngilizce Oyun Sitesi – 

İngilizceKursRehberim – Türkiyenin Tüm Dil Kursları Adres ve Puanları – 

 

 

One thought on “Hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir