Myingilizce Yayınclık

Merhaba arkadaşlar,

2006 yılının Aralık ayında internet üzerinde başlayan yayıncılık hayatımızı, My Way To English Success ve TEOG denemeleri serilerimizle bir adım ileriye taşıyoruz. 2014-2015 eğitim öğretim dönemi içerisinde TEOG sınavına yönelik hazırladığımız İngilizce denemelerinde yakaladığımız başarı bizi cesaretlendirdi. Denemelerimizi kullanan öğretmenlerden gelen tepkiler, sınava hazırladığımız denemeleri çözerek çalışan öğrencilerin başarısı bizi mutlu etti ve daha çok çalışmamız için motive etti. Bu nedenle daha çok çalışmaya ve her zaman kaliteli, her zaman faydalı ürünler sunmaya devam etme kararı aldık.  Bu kararı alırken myingilizce sitesine destek veren, değer veren bizi hiç yalnız bırakmayan öğretmen arkadaşların beklentilerini hep önceliğimiz olmasını dikkate aldık..  

Çıktığımız bu yolda her zaman yanımızda hissettiğimiz siz değerli öğretmen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..

Herkese başarılar dilerim..

Yusuf YILDIRIM

[email protected]

 my-logo-yayin

3 thoughts on “Myingilizce Yayınclık

  1. sayın hocam
    2o adet 7.sınılar için kitap siparişim geldi çok teşekkürler.Ama 15 adet ve fazlası için bir kitap hediye gelmedi. Üzüldüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir